Piaskowiec i Wapień

Cały kraj

Montaż elewacji kamiennych wykonujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy również wszystkie materiały niezbędne do montażu.

Głównie specjalizujemy się w montażu na kotwach ze stali nierdzewnej. Wykonujemy również fasady klejone. Polecamy Państwu fasady wentylowane ze względu na jej trwałość (25 lat gwarancji na systemy kotwienia) oraz funkcjonalność (dodatkowy izolator).

Elewacje z płyt kamiennych to najbardziej prestiżowy sposobów wykończenia budynków. Wykonywany jest od lat w biurowcach,hotelach, aquaparkach, budynkach użyteczności publicznej oraz od kilku lat bardzo popularny w domach jednorodzinnych.

Czytany 2711 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 marzec 2016 11:41
Więcej w tej kategorii: Wymogi »

O nas

FORMAT Elewacja Kamienne zajmuje się montażem fasad wentylowanych z piaskowca, wapienia i granitu, Pracujemy na materiałach z naszej gamy jak i wybranych przez Państwa. Dzieląc się bogatym doświadczeniem doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. Do tworzenia fasady kamiennej wykorzystujemy pomoc konstruktorów, których wiedza jest nieoceniona w projektowaniu elewacji.

Ostatnio na blogu

Kontakt


FORMAT
Elewacje Kamienne

Ul. Morcinka 20
59-600
Lwówek Śląski

+48 786-100-986

 

DeakI2011@