Piaskowiec i Wapień

Płyty tarasowe z kamienia

 

      Materiał o nowoczesnej kolorystyce  , pięknie prezentuje się w strukturach typu płomień , płomień-szczotka.  Piaskowiec szary to obecnie najbardziej trendy materiał na elewację .

Dostępny jest w standardowych formatach 60x30 ,80x40cm , 100x50cm 120x60cm. Istnieje również możliwość wycięcia innych formatów na życzenie klienta . 

Piaskowiec szary jest kamieniem naturalnym.

      Firma FORMAT Elewacje Kamienne zastrzega sobie możliwość występowania różnic w kolorystyce poszczególnych płyt . Elementy mogą różnić się miedzy sobą odcieniem, strukturą , układem użyleń i przerostów. Przedstawione na zdjęciach wyroby i próbki mogą w/w cech nie odzwierciedlać.  

W przypadku wyboru przez klienta ręcznego płomieniowania płyt ,poszczególne elementy będą różnić się od siebie wizualnie. Nie jest to wada materiału, ponieważ kamień naturalny składa się z różnej gęstości ziaren.  Mimo ,iż płyty pochodzą z tej samej kopalni, mogą różnić się od siebie na etapie finalnej produkcji. 

Czytany 13 razy
Więcej w tej kategorii: « Schody z piaskowca Piaskowiec teak »

O nas

FORMAT Elewacja Kamienne zajmuje się montażem fasad wentylowanych z piaskowca, wapienia i granitu, Pracujemy na materiałach z naszej gamy jak i wybranych przez Państwa. Dzieląc się bogatym doświadczeniem doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. Do tworzenia fasady kamiennej wykorzystujemy pomoc konstruktorów, których wiedza jest nieoceniona w projektowaniu elewacji.

Ostatnio na blogu

Kontakt


FORMAT
Elewacje Kamienne

Aleja Józefa Piłsudskiego 24
59-220 Legnica

+48 789-167-012

 

Napisz do Nas  :