Blog

Blog

Blog

Na naszym blogu postaramy się udowodnić Państwu, że piaskowiec na elewacji to wyróżnienie domu na tle wszechobecnych tynków. Chcemy zainspirować do zmian Waszych budynków, ogrodów, ogrodzeń tak, aby nie wiało przysłowiową nudą. Na przykładach naszych realizacji pokażemy połączenia piaskowca z metalem, deską i szkłem.

środa, 30 sierpień 2017 22:05

 

W swojej ofercie posiadamy:

czwartek, 18 luty 2016 14:04

FORMAT Elewacje Kamienne zajmuje się montażem fasad wentylowanych z piaskowca, wapienia i granitu, Pracujemy na materiałach z naszej gamy jak i wybranych przez Państwa.

Dzieląc się bogatym doświadczeniem doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. Do tworzenia fasady kamiennej wykorzystujemy pomoc konstruktorów, których wiedza jest nieoceniona w projektowaniu elewacji .

czwartek, 18 luty 2016 12:44

Drodzy czytelnicy zamieścimy tutaj kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji kamienia ,jego ochrony przed niepożądanym wpływem natury i nie tylko.

czwartek, 18 luty 2016 12:36

Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Blog

O nas

FORMAT Elewacja Kamienne zajmuje się montażem fasad wentylowanych z piaskowca, wapienia i granitu, Pracujemy na materiałach z naszej gamy jak i wybranych przez Państwa. Dzieląc się bogatym doświadczeniem doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. Do tworzenia fasady kamiennej wykorzystujemy pomoc konstruktorów, których wiedza jest nieoceniona w projektowaniu elewacji.

Ostatnio na blogu

Kontakt


FORMAT
Elewacje Kamienne

Ul. Morcinka 20
59-600
Lwówek Śląski

+48 786-100-986

 

DeakI2011@